Чи подорожчає газ для побутових споживачів з березня

В Україні з 1 березня газ для побутових споживачів не подорожчає. Цінники від газопостачальних компаній у рамках річних тарифних планів на перший місяць весни не змінилися.

1866_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Свої пропозиції на березень оприлюднили 12 постачальників, повідомляє видання ГазПравда. Природний газ із настанням весни не подорожчає. Залежно від газопостачальної компанії, вартість кубометра газу в березні коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

При цьому в 7 постачальників ціна кубометра нижча за 8 грн, ще в 5 – вища. Нагадаємо, що переважна більшість (близько 98%) українських побутових споживачів газу нині є клієнтами Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”. Це 12,3 млн українських домогосподарств, що купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 грн за кубометр.

Наголошуємо: чинні річні тарифні пропозиції діють до 1 травня 2024 року включно. Тобто до кінця опалювального сезону газ точно не подорожчає. А про те, якою ціна може бути після 1 травня, дивіться в ролику ГазПравди. Для порівняння: середня ціна ресурсу березня на Українській енергетичній біржі станом на 26 лютого – 11 260 грн за тисячу кубометрів (без ПДВ). Тобто вартість природного газу для промислових споживачів (бізнесу) – суттєво вища, аніж для населення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *