Ціни на яйця можуть зрости перед Великоднем

Перед Великоднем ціни на яйця можуть незначно зрости, але це не суттєво вплине на загальну цінову ситуацію через достатню пропозицію. Торговельні мережі не очікують на значне здорожчання, оскільки пропозиція яєць достатня для задоволення попиту перед святом.

1910_17119943_1586871777-1698.jpg (51.74 Kb)

Про це повідомив голова Асоціації “Союз птахівників України” Сергій Карпенко в коментарі УНІАН. “Традиційно напередодні свята попит на яйця збільшується, однак в цьому році це, знову ж таки, не матиме суттєвого впливу, і споживачі можуть розраховувати на доступні цінові пропозиції в достатній кількості”, – наголошує виконавчий директор профільної асоціації.

Експерт вважає, що можливе тимчасове підвищення цін протягом наступних двох тижнів. Однак воно не спричинить загального зростання вартості на ринку через велику кількість товарів, що пропонується.

Таку думку підтримує і керівниця маркетингу оптового ринку “Шувар” Тетяна Попович, яка стверджує, що завдяки достатній пропозиції ціни на яйця є нижчими, ніж минулого року. Вона передбачає незначне підвищення на 15% перед Великоднем, що є природним для передсвяткового періоду.

У торгових мережах також не очікують на значне зростання цін на яйця перед святом. Представники мережі супермаркетів АТБ повідомили, що хоча попит зростає перед Великоднем, це не призведе до значного зростання цін. “Завдяки птахофабрикам, які відновлюють свою роботу, дефіциту курячих яєць в країні немає, і їх кількість повністю покриває потреби населення”, – резюмують в АТБ.

Ціни на яйця в супермаркетах

Згідно з даними профільного порталу “Мінфін”, у січні десяток яєць від відомих брендів продаються за цінами від 41 до 89 гривень. Така вартість яєць у фірмових упаковках, які, як відомо, зазвичай коштують дорожче, але є найбільш популярними.

Одночасно, згідно з моніторингом, яйця першої категорії без торговельної марки та фірмової упаковки традиційно можна придбати значно дешевше. Наприклад:

АТБ – 2,90 грн/шт

Сільпо – 2,36 грн/шт

Varus – 2,69 грн/шт

Фора – 2,39 грн/шт

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *